W tym tygodniu obchodzimy: w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych), w sobotę uroczystość św. Antoniego z Padwy.
Nabożeństwa czerwcowe będą sprawowane w dni powszednie na zakończenie mszy św., a w niedziele i święta o 10:40.